Kilka słów o nas

 

              Nasza firma powstała w 2007 roku, aby wspomóc przedsiębiorstwa w organizowaniu bezpiecznych miejsc pracy,  wspierać je w rozwoju kultury bezpieczeństwa oraz w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami prawnymi. Od tamtej pory mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma firmami, również na rynku międzynarodowym.

 

          Obecnie głównym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm pod względem BHP jak również organizacja i przeprowadzanie szkoleń poprawiających stan bezpieczeństwa (szkolenia wstępne, okresowe oraz tematyczne dostosowane do potrzeb klienta). 

Ponad 80% naszych klientów wybiera kompleksową obsługę BHP, którą  dostosowujemy  pod konkretnego klienta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które ogranicza koszty prowadzenia działalności, a jednocześnie poprawia bezpieczeństwo w organizacji.

 

Nasi klienci często zwracają się również o pomoc w organizowaniu i przeprowadzeniu obowiązkowych szkoleń BHP. Każde szkolenie przygotowujemy indywidualnie tak, aby pracownicy byli przygotowani do pracy na konkretnych stanowiskach w konkretnej firmie. Można powiedzieć, że szkolenia są również "szyte  na miarę potrzeb naszych klientów"

Kompleksowa obsługa BHP    80%

Szkolenia BHP                 12%

Pozostałe usługi                      8%

 

 

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

FHU BIG WORLD

Marcin Cyba

 

ul. Gródek 22

43-600 Jaworzno

 biuro@bhpjaworzno.pl

 +48 784 647 102

 

Nasza oferta

 

• obsługa BHP

• szkolenia wstępne i okresowe

• dokumentacja BHP

• audyt BHP

• postepowanie powypadkowe